Da er sesongen i gang

Hjem/Jaktprøver, Nyheter/Da er sesongen i gang

I helgen ble sesongens to første jaktprøver avviklet. Her er resultatene fra de prøvene:

*HARSTAD OG VESTERÅLEN FHK`S VESTERÅLSPRØVE 14- OG 15/2-2015:

ES Slottvidda`s I M Ramses Trønderviddas Giro – Slottvidda`s I M Tyra 10327/07 Håvard Dekkerhus 1.VK m/CK kval
ES Vuoma`s Aithi Av Raisa Rotuas Athos Fra Juni – Vuoma`s Raisa 24226/06 Audun Andreas Bækø 2.AK
ES Vargneset`s Julie Slottvidda`s I M Ramses – Gallok`s Luna NO50115/11 Kari-Marie Sandvik/Geir Stenmark 1.AK
IS Hadseløya`s Izabella NO51414/12 Magnus Dahlgren/Royer Andre Larsen 1.AK
IS Navstillas Pelle 17156/08 Arnfinn Steiro 2.VK kval
GS Klettkovens Shira 10491/08 Jim Pedersen 3.VK kval
ES Limingruets R Lotte 08499/08 Dann-Roger Olsen 3.AK
P Hopfossen`s Nero Pointnic`s E I Point – Hopfossen`s Molly NO54443/11 Raymond Klæboe 2.AK + 2.AK
B Reisavannet`s Jc-Rappi NO38743/13 Åge Johan Lekanger/Stig Even Edvinsen 3.UK
KV Sinisaivos Eira SE22678/2014 Marielle Rønnebro 3.UK
IS Tuvberget`s Rusty NO52580/11 Synnøve Leivseth 1.AK + 1.AK
SV Fallvinden`s D-Scarpa NO55442/10 Håvard Grønli 1.AK
P Barentsvidda`s C Nansen Anter – Giga NO50991/11 Geir Birger Larssen 1.VK m/CK finale
KM Ada NO31645/15 Ronny Jensen 3.UK
B Mørkvedmarkas Tico NO37320/13 Svein Helge Johansen 2.AK
IS Tuvberget`s Lillegutt Å`de NO52577/11 Royer Martin Larsen 2.AK
ES Varangerrypa`s A-Ivo NO35030/12 Asle-Geir Skavdal 2.AK

*KARLSØY JFF`s PRØVE PÅ RINGVASSØYA/VANNØYA 14- OG 15/2-2015:

P Pointnic`s E I Point Jutevatnets Radar – Pointnic`s Chanti 13647/07 Mariann Pedersen og Ole Ingebrigtsen 1.VK kval + 1.VK m/CK finale
P Skipsfjordhøna`s C Bolt Jutevatnets Cox – Skipsfjordhøna`s Texi NO57408/11 Wiggo A Ditlefsen/Viktor Strand 2.VK kval
IS Tintorama`s Zn Tucker Fredricks Pasvikdalens Nemo – Tintorama`s Tr Zara NO52408/13 Vidar Angell 2.UK + 1.UK
IS Tintorama`s Zn Bella Pasvikdalens Nemo – Tintorama`s Tr Zara NO52410/13 Kristoffer Brobak 1.UK
P Tinka Av Vor-Point Pointnic`s E I Point – Juvel-En A Av Vor-Point NO51067/11 Jim Herulf Johansen Møllnes 2.AK + 2.AK
IS Snyfjellets Ps-Sunami Navstillas Pelle – Nm-Red-Senja NO53190/13 Odd Brede Sommarset 2.UK
P Røynåsen`s Bare Bieber Daxoronjas Basso – Lulu`Del Frangio NO58507/12 Robert Gill 2.AK + 1.AK
IS G-Tjikkom Av Miessevarri Indus – Vieksa`s Vilja NO40230/09 Ronny Jørgensen 1.VK kval + 3.VK finale
B Kvikksteps Mira Orreskogen`s B-Røm – Femme Fatale De La Sourceauxperdrix NO45076/13 Eivind Winther 2.UK + 1.UK
B Vinterfjellets Bp No Mercy Peter Gunn – Bråke-Bøtta Pippa NO54988/13 Kurt R Landau 2.UK
P Karacanis Hera Dansk Dynasty Goyo – Karacanis Chili NO45953/13 Svenn Børre Selvåg 3.UK
IS Tårnheias Frøya Russevankas Walker Buster – Aasrabben`s Tussa NO43761/13 Ronny Enger 3.UK
P Pellarskogen`s Kon Pointnic`s E I Point – Pellarskogens Rossi NO44787/09 Mariann Pedersen og Ole Ingebrigtsen 2.VK finale
B Theia Pvn`s Poker – Jbs Leiki NO45814/10 Freddy Lillevik 4.VK finale
GS Jimbalayas Kenya Bjørklitoppens Speedy – Klettkovens Shira NO35781/13 Roger Tømmerholen 2.AK
B Reisavannet`s Zb-Blaze Jalo`s Blizzard – Locar`s Shooting Star Zela NO38726/13 Ulrik Johnsen 1.UK
P Lykketreffets Ava Jimsrypa`s Jeger – Stenbitens Lycke NO38208/13 Geir-Vidar Pettersen 2.UK
KV Itza`s Prins Klevportens B V Hoffern – Langsundets Skade NO49663/13 Espen Thijssen Amundsen 2.UK
P Lydia Jutevatnets Cox – Shila NO39171/13 Odd-Arne Korneliussen 3.UK
KV Itza`s Vidda Senjafjellets Bum Tsarek – Itza`s Inka NO36354/11 Roy Egil Hansen/Anne May Krogh 1.AK
IS Onnenqn Baloo The Dog Neadalens Tinto – Onnenqn Aliina FI50059/12 Knut Sollid 2.AK
2016-12-19T12:03:47+00:00 Av |Kategorier: Jaktprøver, Nyheter|